PLAK ŞİRKETİ - M O D E L I T E

ModeliteMusic
İçeriğe git

MÜZİK YAPIM

Single, maxi single, full albüm yapım kategorileri ile siz sanatçı, DJ, müzik grupları ve müzik prodüktörlerine hizmet vermekteyiz.

0 551 728 76 20

Müzik Yapımcılığı

Single, Maxi Single vb. Müzik albümünüzün tescillenmesi, Sanatçı unvanınızın yasal olarak kabul edilebilmesi için müzik eseri yapımcı belgesine sahip bir yapım şirketi ile çalışmanız faydanızadır. Telif haklarınızı alabilmek ve yasal haklarınızı koruyabilmeniz için stüdyo aşaması bitmiş eserlerinizi piyasaya çıkararırken evraklarınızın hazırlanması ve işlenmesi takip süreçlerini yürütüyoruz. Bizimle Çalışma Avantajlarınız

1) Single-Maxi Single şarkılarınızın tüm yasal tescil süreçlerini tamamlıyoruz. Böylece Sanatçı statüsünde piyasaya single çıkarmanın avantajlarını sunuyoruz.
2) Single-Maxi Single şarkılarınızı digital platformlarda 240 ülkede dağıtımını yaparak satışa çıkarıyoruz.Böylece satışlardan telif kazançları elde etmenize imkân sağlıyoruz.
3) Video Klipiniz varsa Müzik Play da yayınlanmasını sağlıyoruz. Böylece tanınmış sanatçıların kliplerinin arasında yer alıyorsunuz.

Müzik Prodüksiyonu


Bize şarkı ya da şarkılarınızı hazırlatmak (prodüksiyon) için başvurabilirsiniz. Şarkılarınızın tüm hazırlanma süreçlerini bize bırakıp tüm detaylarıyla bitmiş bir şekilde teslim alabilmenin rahatlığını yaşarsınız. Yapım Şirketimiz Stüdyo seçiminden müzisyen seçimine kadar tüm hazırlıkları yaparak müzik altyapılarını en doğru şekilde hazırlamaktadır.Vokal kayıtlarınızın bitmesinden sonra Edit-Mix-Mastering işlemleri yapılarak Şarkınızı 44.1khz, 16-bit stereo,WAV olarak teslim alırsınız.

Sunduklarımız

1-Yasal Tescilli Single Çıkarma
2- Dijital Müzik Platformlarında 240 Ülkede Single Dağıtım ve Satışa Sunma
3-Youtube MüzikPlay Müzik Kanalında Video Klip Yayınlama  

ModeliteMusic
Palmiye Mh. 1205 Sk. Koluman Plaza,  Y.Şehir/ MERSİN
+9 0324 326 64 36 (Ofis) |  +9 0551 728 7620 (Mobil)
info@modelite.com.tr

2020 MODELITE TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

İçeriğe dön