MODA ÇEKİMLERİ - M O D E L I T E

Modelite
0 551 728 76 20
İçeriğe git

MODA ÇEKİMLERİ
E-TİCARET FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ
Firmalar günümüzde fiziksel mağazalarını internet satış platformlarına, sosyal medya ya, E-ticaret web sitelerine taşıyarak müşterilerine avantajlı, hızlı ve kolay ulaşmanın yolunu buldular. Bu nedenle E-ticaret siteleri için firmalar, kaliteli ve profesyonel fotoğraf çekimlerine ihtiyaç duymaya başladılar. E-ticaret sitesi İçin ürün fotoğraf çekimi, marka ve firmaların sahip olduğu ürünleri, internet platformları üzerinden satışa sunma amacıyla gerçekleştirilmektedir. Müşteriler, internet alış verişinde ilk izlenim olarak fotoğrafların göze hitap etmesine, profesyonel ve kaliteli olmasına önem veriyor.

0 551 728 76 20


E-TİCARET FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

MANKENLİ ÜRÜN ÇEKİMİ

Markaların ürünlerini sergilemek için en çok tercih ettiği ürün fotoğraf çekimi yöntemlerinden biridir. Özellikle tekstil, takı ve aksesuar sektörlerinin sıkılıkla kullandığı mankenli ürün çekimleri, stüdyo ve açık hava uygulamaları olmak üzere etkileyici görselleri farklı konsept ve hikayelerle anlatıyor. Müşterilerine ürünlerini anlatmak, kullanım özellikleri hakkında bilgi vermek, ürünü sattırmak isteyen markalar, ürün çekimleri ile tanıtımlarını yapıyorlar. Moda fotoğrafçılığı olarak da adlandırabileceğimiz tekstil çekimleri, modada yeni trendleri ve stilleri milyonlara ulaştırıyor.
Elde edilen görseller:
  • E-ticaret sitelerinde,
  • Sosyal medya hesaplarında,
  • Katalog ve dergilerde,
  • Afiş ve billboardlarda,
  • Toplantı ve sunumlarda kullanılıyor.E-Ticaret  Katalog Çekimi- Sosyal Medya İçin Stüdyo Çekimi- Web Sitesi Katalog Çekimi- Mankenli fotoğraf çekimi- Tekstil  Ürün ve  Katalog Çekimi- Moda Fotoğraf Çekimi- Portre Fotoğrafçılığı- Ürün Fotoğraf Çekimleri

-Manken dahil tekstil ürün çekimidir.

-E-ticaret çekimleri kapsamında Stüdyomuzda, Gri fonda çekim yapılacaktır.

-Makyöz talepleriniz organize edilecektir.

-Manken üzerine giydirilen her kombin bir ürün sayılır ve o ürünün 3 açıdan fotoğraf çekimi yapılır.

-Çekime gelen ürünlerin yanında kullanılmasını istediğiniz, kıyafet, ayakkabı, iç giyim, her türlü kombin vs. model ölçülerine göre tarafınızdan temin edilmelidir.

-Çalıştığımız mankenlerimizden seçim yaptığınız manken ile çekimler yapılır.

-Ürünler temiz ve ütülü olarak stüdyomuza tarafınızdan kapı teslimi yapılmalıdır.

-Görseller kullanıma hazır olarak teslim edilir.

-Ürün dekupesi: istenir ise, ilave ücrete tabidir.

-Ürün çekimleri esnasında firma yetkilisinin bulunması, styling firma görevlisi tarafından yapılmasında fayda vardır.

-fotoğraflar e-ticaret görsel boyutlarına uygun olarak 1080 X 1920 px ve 72 dpi olarak tarafınıza 3 iş günü sonrasında teslim edilir. Farklı ebatta kullanacaksanız, görselleri işlemeden önce lütfen bize bildiriniz.

-Manken seçimi, makyöz ve çekim asistanları organizesi için çekimlerin yapılacağı tarih rezervasyonu yapılmalıdır.

E-Ticaret  Katalog Çekimi- Sosyal Medya İçin Stüdyo Çekimi- Web Sitesi Katalog Çekimi- Mankenli fotoğraf çekimi- Tekstil  Ürün ve  Katalog Çekimi- Moda Fotoğraf Çekimi- Portre Fotoğrafçılığı- Ürün Fotoğraf Çekimleri- Katalog çekimi- Mankenli katalog çekimi- Mankenli ürün çekimi- E-ticaret katalog çekimi- E-ticaret fotograf çekimi- E-ticaret ürün çekimi- E-ticaret mankenli katalog çekimi, E-ticaret mankenli ürün çekimi- Moda fotograf çekim stüdyosu- Mersin e-katalog çekimi- Mersinde e-ticaret çekimi- Mersinde e-ticaret fotograf çekimi- Mersinde katalog fotografı çekimi- Mersinde e-ticaret ürün fotografı çekimi- Mersinde mankenli ürün çekimi- Mersinde mankenli ürün fotografı çeken yerler- Mersinde e-ticaret katalog çekimi yapan yerler- Katalog çekimleri mersin- Mersin ürün fotografı çeken yerler- Mersinde mankenli fotoğraf çekimi- Mersin moda çekimi- Moda çekimleri mersin- Mersinde moda çekimi yapan yerler- Mersin moda fotograf çekimleri- Moda fotograf çekimi mersin- Mersinde mankenli tekstil fotografı çekimleri- Mersin moda fotograf çekim stüdyoları- Mersin mankenlik ajansı- Mankenlik ajansı mersin- Mersinde mankenlik ajansları- Mersinde modellik ajansları- Mersin model- Model mersin- Mersinde model ajanslar- Model ajans mersin- Mersinde fotograf stüdyoları- Mersinde prova mankenleri- Mersinde moda ajansları- Mersin moda fotograf çekimi yapan yerler- Mersinde profesyonel e-ticaret ürün çekimleri- Mersin cast çekimleri- Mersinde cast foto çekimleri- Mersin de e-ticaret fotograf çekimleri, Mersin de ürün fotografı çeken yerler- Mersin de katalog çekimi- Mersin de mankenli moda çekimi- Mersin de mankenli tekstil çekimleri- Mersin de mankenli katalog çekimleri- Mersin de e-ticaret fotografı çeken yerler- Mersinde profesyonel fotoğraf çekimi- Mersinde kadın modelli fotoğraf çekimi- Mersin de erkek modelli fotoğraf çekimi- Mersinde modelli dış mekan fotoğraf çekimi- Mersinde çocuk ve bebek tekstil ürünleri fotoğraf çekimi- Mersinde katalog fotoğraf çekimleri- Mersinde ayakkabı fotoğraf çekimi- Mersinde saat fotoğraf çekimi- Mersinde gözlük fotoğraf çekimi- Mersinde çanta fotoğraf çekimi- Mersinde hayalet manken fotoğraf çekimi- Mersinde kozmetik ürünler fotoğraf çekimi- Mersinde takı fotoğraf çekimi- Mersinde mobilya fotoğraf çekimi- Mersinde otomotiv aksesuarları fotoğraf çekimi- Mersinde Mankenli Elbise Çekimi- Mersinde Hazır Giyim Fotoğraf Çekimi Fiyatları- Mersinde Giyim fotoğraf çekimi- Mersinde Stüdyo Fotoğraf çekimi- Mersinde Kadın Giyim Fotoğraf Çekimi- Mersinde Erkek Giyim Fotoğraf Çekimi


ModeliteProdüksiyon
Palmiye Mh. 1205 Sk. Koluman Plaza,  Y.Şehir/ MERSİN
+9 0324 326 64 36 (Ofis) |  +9 0551 728 7620 (Mobil)
info@modelite.com.tr

2020 MODELITE TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

İçeriğe dön