NETD MÜZİK - M O D E L I T E

Modelite
0 551 728 76 20
İçeriğe git

Netd

Müzik Servisi

Şarkılarınızı Dijital Mağazalarda Klibinizi Netd Müzik' te Yayınlıyoruz

Netd, Türkiye’deki en büyük dağıtım şirketi olup müzik yayıncılığı, şarkı ve klip denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biridir.
Modelite Müzik Yapım Şirketi olarak Netd Youtube kanalında profesyonel bir şekilde yayınlama ve dağıtım hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Projelerinizin üretim aşamasında da yanınızdayız. Şarkılarınız için aranje, stüdyo kayıtları, mix-mastering ve klip çekimi ihtiyaçlarınızın tamamı profesyonel detaylar ile hazırlanıyor. Platform olarak Netd Youtube üzerinden yayınlanacak olan yeni video klip için aynı zamanda müzik dinleme servislerinin de tamamı lisans kapsamında tutuluyor. Şarkınız Youtube Music, Apple Music, Netd Müzik, Spotify, Muud, Deezer, Fizy ve Amazon Music aplikasyonları üzerinde de lisanslı bir biçimde yerini almış oluyor.

Yerli ve Yabancı tüm Platformlar Ayrıca
Youtube netd müzik' te Video Klip yayını

Dünyada en popüler lisanslı müzik dinleme ve satın alma uygulamalarından iTunes, Apple Music, Spotify, Deezer, Youtube, Tik Tok, Google Music, Amazon, Nokia vb. gibi önemli uygulamaların yanında ülkemizde de çok kullanılan Türk Telekom Müzik, Fizy Müzik gibi digital platformlarda da sanatçılarımızı müzik severler ile buluşturuyoruz.

Netd Müzik' te Klip Yayınlamak


·Plak Şirketimizden ( Official ) Single

·MESAM üyeliği hakkı ile telif geliri  

·Sanatçı Statüsü

·Tüm Dijital Platformlarda Dağıtım/Yayın


Youtube netd müzik' te Video Klip Yayını


 
AÇIKLAMA
Şarkınızı veya şarkınızın Video Klip linkini aşağıda ki WhatsApp numaramıza göndererek başvurunuzu tamamlayın. Başvurunuz tarafımıza ulaştığında size yayınlama konusunda ki koşullar konusunda geri dönüş sağlayacağız.
0 551 728 76 20

Dijital de Şarkı Yayınlamak

Stüdyo kayıtları tamamlanmış en az bir şarkın varsa dijitalde şarkını yayınlamak için bize başvurabilirsin. Altyapı Müziğini hazırlattın ama Kayıt/Mix/Mastering için Profesyonel Satandartda Stüdyo arıyorsan yine bizimle iletişime geçebilirsin. Şarkını 240 Farklı ülkede tüm dijital müzik mağazalarında ( Apple Music, iTunes, Deezer, Spotify, Fizy, Muud, Amazon Music vb.) yayınlıyoruz. Single Şarkını bize ilettiğin gibi 1 hafta içerisinde 24 mağaza 240 ülkeye gönderilmeye başlar. 1 hafta sonra servis yaptığımız tüm dijital müzik platformlarında yerini alır.
Sen de Şarkını Türkiye ve Dünya ile paylaşmak istiyorsan bize e-mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsin.
Gsm:    0551 728 76 20
E-mail: info@modelite.com.tr

DİJİTAL MÜZİK PLATFORMLARI

SIKÇA SORULANLAR
1) Şarkımı hangi formatta hazırlamalıyım ?
-Şarkılarınızın 44.100 khz, 16bit wav formatında olması gerekmektedir.
2) Albüm görseli nasıl olmalı ?
-Albüm görselinin en az 3000 x 3000 px,  jpeg  olması yeterlidir.
3) Video Klibimi hangi formatta göndermeliyim?
-Video Klibiniz Mp-4 formatında olmalı
4) Video Klibim nerede yayınlanacak?
-Genel kriterlerimize uygun ise Youtube da netd Müzik kanalında yayına alınacaktır.
5) Muvafakatnameyi nasıl hazırlayacağım?
-Söz yazarı, Müzik sahibi, Aranjör ve İcracı(sanatçı) bilgilerini bize ulaştırdığınızda biz ücretsiz hazırlayıp size imza için size göndereceğiz.
6) Şarkım nerelerde olacak ?
-En bilinenleri iTunes, Spotify, Deezer, Ttnet Müzik, Amazon, Youtube, Fizy, olmak üzere dünyada toplam 240 ülkedeki dijital platformlarda.
7) Ne zaman yayımlanır ?
-Bir hafta içerisinde tüm servislerde yayına açılır.

Netd, Netd müzik, Netd' ye nasıl şarkı verilir, Netd müzik klip yayınlama nasıl yapılır, Şarkımı Netd Müzik'te Nasıl Yayınlatırım, Netd Müzik Yayınlama, Netd müzik yayınlama ücreti, Netd şarkı yayınlama ücreti, Netd Müzikte Şarkı Yayınlatmak, Netd Müzik Kanalında Klip Yayınlama, Netd Müzikte klip yayınlatma, Netd Youtube Kanalında Klip Yayınlama, Netd Şarkı yayınlama, Netd Şarkı ve video yayınlama, Netd klip yayınlama, Netd Müzik Dağıtım, Netd Müzik Servisi, Netd dijital müzik servisi, Netd müzik platformu, Netd iletişim, Netd ile anlaşmalı müzik şirketleri, Netd ile anlaşma, Netd müzik para kazanma, netd müzik klip paylaşma, Netd müzik iletişim, NetD Müzik Yayıncılığı, netd müzik Şarkı Müzik Klip Yayınlama Ücreti, Netd müzik başvuru, Netd ile anlaşma, Netd müzikte şarkı yayınlatmak ne kadar, netd müziğe nasıl şarkı yüklenir, netd single yayınlama, dijital müzik servisleri, dijital müzik platformları, dijital de şarkı yayınlamak, dijital müzik dağıtımı, müzik servisleri, ücretsiz müzik servisleri, dijitalde ücretsiz şarkı yayınlama, ücretsiz dijital müzik dağıtım, ücretsiz single yayınla, dijital müzik mağazaları, iTunes' da şarkı yayınlamak, spotify'da şarkı yayınlamak, spotify'a ücretsiz şarkı vermek

ModeliteProdüksiyon
Palmiye Mh. 1205 Sk. Koluman Plaza,  Y.Şehir/ MERSİN
+9 0324 326 64 36 (Ofis) |  +9 0551 728 7620 (Mobil)
info@modelite.com.tr

2020 MODELITE TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

İçeriğe dön