Tek Kullanıcılı Beat Müzikler - M O D E L I T E

ModeliteMusic
İçeriğe git

MÜZİK KATALOĞU

Telif Haklarıyla Sizinde Müziğiniz Olsun İster misiniz.?

Projenize özgün bir müzik hazırlatmak istiyorsunuz ama bütçeniz yetmiyor mu?  Öyleyse sizleri rahatlatacak ekonomik bir çözüm önerisi ile karşınızdayız. Bu hizmeti başlatan İlk Yapım Firması olma gururu ile ürettiğimiz ve üreteceğimiz hazır müziklerimizi kullanımınıza sunuyoruz. Müzik Bankamızdan seçip satınaldığınız Müzikleri, Telif hakları ile size devir ederek sahiplenmenizi sağlıyoruz. Yani Telif hakları size devir olduğu için projenizde müzik sahibi olarak kendi adınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Müzik Bankamızın Kataloğunda Beats (enstrümantal ), Melodili müzikler, Reklam müzikleri, Film müzikleri, Arka planda çalan (Fon)  müzikler, intro müzikleri, Santral müzikleri, Şarkı altyapıları vs. telif hakkı ihlaline sebep olmadan sadece sizin kullanımınız için hazırlandı. Sitemizden aldığınız müziklerin sadece siz tarafından kullanılabilir olması, sizin kanalınıza ait olması,
Spotify, Deezer vb. dijital müzik platformlarında kullanabilmeniz, özgün olmanız,  sizi rakiplerinizden ayrıştırıyor olması vs. gibi bir sürü fayda sağlayacak.

1) Şarkınızı Dijital Platformlarda yayınlarken telif sorunu yaşamamak için Telifli müziklerimizi inceleyiniz.

Aşağıda Kod numarası ile Satışa sunulan  Beats (enstrümantal ) veya Melodili müzik altyapılarını dinleyebilirsiniz. Seçtiğiniz çalışmalardan birini satın aldıktan sonra üzerine söz yazıp stüdyo da kayıt alarak, Spotify, Deezer, Apple Music, iTunes, Fizy, Muud, Amazon Music vb. Dijital Müzik vb. Platformlarında Telif sorunu yaşamadan şarkılarınızı yayınlayabilirsiniz.

Tek kullanıcılı müzik satın aldığınızda size vereceğimiz Lisans devri ile kendi single çalışmanıza başlayabilirsiniz. Web Sitemizi sürekli takip ederek yeni eklenen müzikleri de dinleyebilirsiniz.


2) Sosyal medya ve Online reklamlar, Kurumsal videolar, Kişisel Kullanım, Düğünler, Kurumsal projeler, Tiyatro, Oyunlar ve Canlı performanslar, TV ve Radyo, Diziler, Filmler, Haberler, Eğlence ve talk show’lar.

Kaliteli iş yapan kişiler artık telifsiz müzik kullanmıyor. Youtuberlar için müzikler, fon müzikleri, arka planda çalan müzikler, intro müzikleri, şarkılar vs. telif hakkı ihlaline sebep olmadan sadece siz kullanabilirsiniz. Bu youtube mecrasında da, reklamcılık işlerinde de, grafik işlerinde de kısacası tüm sektörlerde de böyle.


beat, beats, beat sat, beat satışı, beat satışları, beat satın al, beatmaker, beat bankası, free beat, free beats, free beat altyapı, beat türkiye, beat istanbul, lisanslı beat, lisanslı beat satın al, lisanslı beat satışı, beat arayanlar, beat altyapı, beat altyapı üretimi, beat üretimi, rap, rap müzik, rap kayıt, rap altyapı, türkçe rap, mersin rap, mersin rap müzik, beat stüdyosu, trap beat, hip hop beat, beat lisansları, premium beat, hip hop background, telifsiz beat, telifsiz beats, telifli beat, telifli beats, telifsiz müzikler, telifli müzik,  telifli müzikler, telifsiz rap, telifsiz trap müzik, beat satın al, rap beat satın al, beat satmak, beat satın almak, beat satan siteler, beat satılık, satılık beat, beat satın alma siteleri, telifsiz müzik lisanslama, istanbul beat, ankara beat, izmir beat, adana beat, mersin beat, free beat rap, free beat trap, free beat download, beat music, beat free, beats trap download, beat altyapı, beat satanlar, beat instrumentall, beat instrumental rap, beat instrumental rap beat, instrumental rap freestyle, instrumental rap songs, tek kullanıcılı beat, tek kullanıcılı müzik, tek kullanıcılı müzikler, lisanslı müzik, lisanslı müzikler, reklam müzikleri, reklam için müzikler, telifsiz reklam müzikleri, telifli reklam müzikleri, lisanslı reklam müzikleri, youtuber müzikleri, youtuberlar için fon müzikleri

ModeliteMusic
Palmiye Mh. 1205 Sk. Koluman Plaza,  Y.Şehir/ MERSİN
+9 0324 326 64 36 (Ofis) |  +9 0551 728 7620 (Mobil)
info@modelite.com.tr

2020 MODELITE TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

İçeriğe dön