Telifsiz Beat Lisanslarımız - M O D E L I T E

Modelite
0 551 728 76 20
İçeriğe git
STANDART LİSANS KAPSAMI
(TEK PARÇA İÇİN)
Web siteleri, Youtube, Netflix, Sosyal medya, online reklamlar, düğün hikayesi, kurumsal projeler, videolar, internet dizileri, animasyonlar, sesli podcast'ler veya sesli kitaplar, sunumlar, slayt gösterileri, bekleme müziği ve barlarda, otellerde, restoranlarda, mağazalarda, spor salonlarında, sergilerde, ticaret fuarlarında ve konferanslarda arka plan müziği için kullanılabilir.

 
 

GENİŞLETİLMİŞ LİSANS KAPSAMI
(TEK PARÇA İÇİN)
Standart lisans tarafından izin verilen kullanımlara ek olarak, bu lisans müziğin şunlar için kullanılmasına da izin verir. İnternet Reklamcılığı ve Ulusal ve Uluslararası TV / Radyo reklamcılığı, TV dizi filmi, Sinema filmi, haberler, eğlence ve talk show’ lar, belgeseller, yazılım, video oyunları, uygulamalar, DVD’ler (Gelir getirme-uygulama içi alışveriş ve reklamların getirdiği gelirler sınırsız), gösteriler, konserler, tiyatrolar, oyunlar vb. giriş ücreti ödenen halka açık eğlence etkinlikleri.
GENEL BİLGİLER
Bir lisans yalnızca bir kişi veya şirket için geçerlidir.
Bu Lisans münhasır değildir, devredilemez, iade edilemez.
Satın aldıktan sonra size müziğimizi ömür boyu dünya çapında kullanma hakkı verir.
Lisanslı ürünlerin Telif hakları Lisans alana ait değil, Üretici/Lisans Veren’e aittir.
Üretici/Lisans Veren bu altyapıları/ beatler’i siz ve sizin dışınızda başka kişilere de satma hakkına sahip tek yetkili kişidir.
Lisanslı altyapılar/ beatler Üretici/Lisans Veren tarafından birçok alıcıya satılabilir. Başka sanatçılar ve kişiler bu altyapılar ile sizden bağımsız parçalar yayınlayabilirler.
Müziğimizle müzik, şarkı veya remix yapamazsınız.
Alıcı’nın hakkında açılabilecek yasal işlemlerden Üretici/Lisans Veren sorumlu değildir.
İçeriğimizin herhangi bir şekilde kullanımından lisans alan olarak yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu ve sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın maruz kaldığı gelir, veri, kar, itibar kaybı dahil olmak üzere arızi herhangi bir zarardan Üretici/Lisans Veren’in sorumlu olmayacağını kabul ve beyan edersiniz.
 
ModeliteProdüksiyon
Palmiye Mh. 1205 Sk. Koluman Plaza,  Y.Şehir/ MERSİN
+9 0324 326 64 36 (Ofis) |  +9 0551 728 7620 (Mobil)
info@modelite.com.tr

2020 MODELITE TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

İçeriğe dön